Kwiaty na pogrzeb, bukiet na pogrzeb - Gdynia Kwiaty Online

Kwiaty oprócz radośniejszych okazji dowozimy również na te bardziej smutne. Jedną z takich okazji są pogrzeby i kondolencje. W roli kwiatowych kondolencji najlepiej sprawdzają się bukiety w stonowanych, pastelowych kolorach, wykonane najczęściej z kalii, anturium, storczyków, lub ładnych odmian chryzantem.Naszymi propozycjami są Bukiet Kondolencyjny czy Wiązanka Pogrzebowa „Żegnaj”

Kwiaty na pogrzeb

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

 • 349,00
  Wiązanka pogrzebowa z pięknych różowych kwiatów (goździki, eustoma oraz alstremerie) na zielonych żywych dodatkach. Ułożona jest w gąbce florystycznej z plastikową rączką, zapewni to długą świeżość kwiatom. Inny kolor kwiatów można uzgodnić po złożeniu zamówienia.
 • 134.00zł

  Elegancki bukiet ułożony z lilii i margaretek z zielonym przybraniem oraz atłasową wstążką. Istnieje możliwość dołączenia do bukietu odpowiedniego bileciku z kondolencjami lub szarfy z napisem.

  Zobacz więcej
 • 349,00
  Wiązanka pogrzebowa z pięknych herbacianych róż na zielonych żywych dodatkach. Ułożona jest w gąbce florystycznej z plastikową rączką, zapewni to długą świeżość kwiatom. Inny kolor róż można uzgodnić po złożeniu zamówienia.
 • 125,00

  Bukiet Kondolencyjny Pomarańczowy to artystyczny bukiet z lilii, gerber, alstromerii i sezonowych dodatków został ułożony na stelarzu. Do bukietu możesz dołączyć szarfę.

 • 184.00zł

  Dostojny bukiet z zielonych anturium, pięknych białych lilii oraz zieleni dekoracyjnej i atłasowej wstążki.

  Aby podkreślić powagę tego dnia do bukietu możesz dołączyć odpowiedni bilecik z kondolencjami lub szarfę z napisem.

  Zobacz więcej
 • 134,00

  Wązanka pogrzebowa z naturalnego igliwia pomarańczowych margaretek i sezonowych dodatków. Ułożona jest w gąbce florystycznej z plastikową rączką, zapewni to długą świeżość kwiatom.

 • 190.00zł

  Wiązanka pogrzebowa „Żegnaj” Wyślij subtelną wiązankę pogrzebową a my dostarczymy ją w Twoim imieniu. Wiązanka ułożona jest z białych margaretek, zielonej santinii i dodatków z naturalnej jodły oraz  zielonych liści dekoracyjnych. Dodatkowo możnadołączyć bilecik z kondolencjami lub szarfę z indywidualnym napisem.

  Zobacz więcej
 • 299.00zł

  Jeżeli chcesz przekazać ostatnie pożegnanie to właśnie ta okazała wiązanka pogrzebowa będzie odpowiednia. Pięknie dobrane i misternie ułożone kwiaty w kolorze kremowym wyglądają imponująco na podkładzie z naturalnej jodły.

  Aby dodatkowo podkreślić powagę tego dnia do wiązanki możesz dołączyć szarfę z napisem.

  Zobacz więcej
 • 154,00

  Wiązanka różowo-fioletowa kondolencyjna „Tęsknota” to wiązanka z Wiązanka ze świeżego igliwia,naturalnego zatrwianu i kwiatów materiałowych w kolorze fioletowym i różowym. Sprawdzi się znakomicie zarówno jako kompozycja na uroczystość Wszystkich Świętych,jak i do całorocznej dekoracji nagrobka.Istnieje możliwość dołączenia szarfy lub bileciku.

 • 154,00

  Wiązanka kondolencyjna amarantowa „Dowód Pamięci” to świeże gałęzie jodły, cyprysika i zatrwianu. Róże i chryzantemy z materiału idealnie imitują żywe kwiaty. Sprawdzi się znakomicie zarówno jako kompozycja na uroczystość Wszystkich Świętych, jak i do całorocznej dekoracji nagrobka.  Istnieje możliwość dołączenia szarfy lub bileciku.

 • 154,00

  Wiązanka kondolencyjna kremowa „Pamiętam” to świeże gałęzie jodły, cyprysika i zatrwianu. Róże i chryzantemy z materiału idealnie imitują żywe kwiaty. Sprawdzi się znakomicie zarówno jako kompozycja na uroczystość Wszystkich Świętych, jak i do całorocznej dekoracji nagrobka. Istnieje możliwość dołączenia szarfy lub bileciku.

 • 154,00

  Wiązanka biała kondolencyjna „Zaduma”to wiązanka z białych chryzantem z materiału idealnie imitują żywe kwiaty,naturalnych białych wrzosów oraz gałązek jodły i cyprysika.Sprawdzi się znakomicie zarówno jako kompozycja na uroczystość Wszystkich Świętych, jak i do całorocznej dekoracji nagrobka. Istnieje możliwość dołączenia szarfy lub bileciku.

 • 104,00

  Stylowy wianek z zielonego mchu, igliwia i naturalnych dodatków, które otaczają lampion. Wyślij ten wianek aby rodzina zapaliła w Twoim imieniu światełko na grobie bliskiej osoby.

Kwiaty oprócz radośniejszych okazji dowozimy również na te bardziej smutne. Jedną z takich okazji są pogrzeby i kondolencje. W roli kwiatowych kondolencji najlepiej sprawdzają się bukiety w stonowanych, pastelowych kolorach, wykonane najczęściej z kalii, anturium, storczyków, lub ładnych odmian chryzantem.Naszymi propozycjami są Bukiet Kondolencyjny czy Wiązanka Pogrzebowa „Żegnaj”

darmowa dostawa w trójmieście

przesyłka w godzinę

gwarancja ostrożnej przesyłki

powiadomienia sms

Kupon kwiatyonline.com.pl
Dołącz do naszego newslettera aby uzyskać 10% kupon rabatowy na zakupy w naszej Kwiaciarni!
  Zapisz się
  Zgadzam się z polityką prywatności