Terminy dostawy

Kwiaciarnia Internetowa www.KwiatyOnline.com.pl doręcza kwiaty na terenie Trójmiasta i okolic w ciągu 1h od momentu otrzymania potwierdzenia o dokonaniu płatności. Standardowo doręczamy kwiaty dnia następnego po złożeniu zamówienia do godziny 18:00 poprzedniego dnia i potwierdzeniu dokonania opłaty.

Kwiaciarnia Internetowa www.KwiatyOnline.com.pl gwarantuje doręczenia bukietów 7 dni w tygodniu z wyłączeniem świąt w godzinach i dni ustawowo wolnych od pracy.

 

Dostawy kwiatów na terenie Trójmiasta i okolic:

Aby kwiaty zostały dostarczone w dniu składania zamówienia, zamówienie należy złożyć i opłacić do godziny:

  • 18:00 w dni robocze;
  • 13:00 w sobotę;
  • 12:00 w niedzielę (UWAGA: obowiązuje ograniczenie terytorialne dostawy przesyłek z datą dostawy na niedzielę złożonych od godziny 13:00 w sobotę poprzedzającą do godziny 12:00 w niedzielę (dzień dostawy). Weryfikacja możliwości dostawy następuje po sprawdzeniu kodu pocztowego Odbiorcy)

W dniach takich jak: 21 stycznia (Dzień Babci), 14 lutego (Walentynki), 8 marca (Dzień Kobiet) oraz 26 maja (Dzień Matki) każdego roku realizacja dostawy przesyłek kwiatowych do Odbiorców odbywa się w godzinach od 8:00 do 21:00 bez możliwości wyboru przedziału godzinowego.

 

Doręczanie kwiatów w Polsce w usłudze Wysyłka Cała Polska

Termin doręczenia
Dostawy realizowane są od wtorku do soboty w godzinach od 8:00 do 18:00.

Warunki dostaw
Dostawa od wtorku do soboty

Aby zamówienie dotarło do Odbiorcy w wybranym dniu musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do godziny 11:00 poprzedniego dnia roboczego. Aby zamówienie dotarło do Odbiorcy w sobotę musi zostać złożone i opłacone w piątek poprzedzający do godziny 11:00. Kwiaty w usłudze Wysyłka Cała Polska doręczane są przez firmę kurierską. W dniach 14 lutego (Walentynki), 8 marca (Dzień Kobiet) oraz 26 maja (Dzień Matki) każdego roku mogą nastąpić zmiany w terminach przyjmowania i realizacji zamówień.

darmowa dostawa w Gdyni i Sopocie

przesyłka w godzinę

gwarancja ostrożnej przesyłki

powiadomienia sms

Kupon kwiatyonline.com.pl
Dołącz do naszego newslettera aby uzyskać 10% kupon rabatowy na zakupy w naszej Kwiaciarni!
    Zapisz się
    Zgadzam się z polityką prywatności