Wysyłki i zwroty

Wysyłka Twojego zamówienia

Czy wiesz, że dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej tradycji możemy sprostać wszelkim oczekiwaniom Naszych klientów. Zapraszamy do naszej kwiaciarni internetowej www.kwiatyonline.com.pl działamy na terenie Trójmiasta i okolic.

Zasięg działania Polska i cały świat ! Dlatego uruchomiliśmy dla Państwa wygody usługę , dostawy bukietu lub kosza kwiatowego ze słodkim upominkiem, na terenie Gdyni nawet w godzinę!

Kwiaciarnia Internetowa www.kwiatyonline.com.pl ekspresowo doręcza wybrane kwiaty na terenie Gdyni w ciągu 1h od momentu otrzymania potwierdzenia o dokonaniu płatności. Standardowo doręczamy kwiaty dnia następnego po złożeniu zamówienia do godziny 18:00 i potwierdzeniu dokonania opłaty.

Kwiaciarnia Internetowa www.kwiatyonline.com.pl gwarantuje doręczenia bukietów 7 dni w tygodniu z wyłączeniem świąt w godzinach od 8:30 do 20:30. Inne godziny dostawy należy ustalić osobiście z pracownikiem naszej kwiaciarni tel: +48 (0) 58 661 79 38

Z przyczyn technicznych i bardzo wielu zleceń nie jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu doręczenia kwiatów na konkretną godzinę w takie dni jak Dzień Kobiet, Walentynki, Dzień Matki, jednak dołożymy wszelkich starań, aby zlecenia na w/w dni były zrealizowane punktualnie.

W razie nieudanej próby doręczenia kwiatów przez naszego kuriera z powodu nieobecności odbiorcy pod wskazanym adresem, kurier pozostawi bilecik z prośba o kontakt z Kwiaciarnią w celu ustalenia odbioru bukietu z kwiaciarniami Narcyz znajdującymi się najbliżej miejsca dostawy. Kwiaciarnia zastrzega sobie możliwość wykonania telefonu do odbiorcy w celu potwierdzenia jego obecności.

Wszystkie bukiety i kompozycje znajdujące się w Kwiaciarni Internetowej www.kwiatyonline.com.pl są wykonane przez florystów sieci kwiaciarni Narcyz.

darmowa dostawa w Gdyni i Sopocie

przesyłka w godzinę

gwarancja ostrożnej przesyłki

powiadomienia sms

Kupon kwiatyonline.com.pl
Dołącz do naszego newslettera aby uzyskać 10% kupon rabatowy na zakupy w naszej Kwiaciarni!
    Zapisz się
    Zgadzam się z polityką prywatności