Jakie kwiaty wybrać dla Dziewczyny, Narzeczonej czy Żony?

Jakie kwiaty wybrać dla Dziewczyny, Narzeczonej czy Żony?

Nie raz pewnie zastanawialiście się jakie kwiaty kupić żonie, narzeczonej, dziewczynie?
To ta jedyna osoba, którą codziennie wybierasz ponad każdą inną kobietę i to ONA jest tą wyjątkową.
Jednym ze sprawdzonych sposobów są bukiety kwiatów. Nawet jedna róża z przybraniem pomoże przekazać nasze uczucia. Poniżej przesyłamy kilka propozycji tego jakie kwiaty warto wybrać dla tej naszej ukochanej ! Dzięki naszej kwiaciarni internetowej kwiatyonline.com.pl możesz z pracy, domu, czy podróży służbowej wysłać swojej ukochanej kwiaty na urodziny, imieniny, jak i bez okazji.

Kwiaty bez okazji wysłane pocztą to najlepiej sprawdzony sposób na wywołanie uśmiechu:

 • Różowe róże, to idealne kwiaty na podziękowanie za to, co do tej pory razem przeżyliście. Zawsze przepięknie pachną i prezentują się wyśmienicie. Ich kolor kojarzony się przede wszystkim ze szczerą przyjaźnią i podziękowaniem.
 • Lawenda, która tak wspaniale pachnie, łagodzi stres i pozostaje bardzo długo świeża. Jest idealna, bo należy do kwiatów które nie zobowiązują – oznacza jednak stałą i wciąż rozkwitającą na nowo miłość!
 • Fioletowe róże niespotykane na co dzień piękne i niezwykłe kwiaty. Sprawdzą się jako idealny prezent, żeby przypomnieć żonie, że za nią wprost szalejemy! Fioletowa róża oznacza ten niezwykły rodzaj uczucia, miłości od pierwszego wejrzenia.
 • Tulipany, choć sezonowe, ale zawsze odpowiednie. Wyrażenie miłości, podziękowania, a nawet przeprosiny czy gratulacje, tulipany zawsze są ok. Prezentują się świetnie w bukiecie, jak i czują się znakomicie same.
 • Biała róża nie jest kojarzona z miłością samą w sobie, a raczej z szacunkiem, niewinnością oraz skromnością. To dzięki temu doskonały kwiat dla żony, dziewczyny czy narzeczonej wręczony bez żadnej okazji.

Kwiaty wysłane dzięki naszej kwiaciarni internetowej z okazji imienin to:

 • Frezja – jest kwiatem niezwykle pięknym, posiadający wielkie znaczenie. Idealnie nadaje się właśnie na urodziny, bo tuż obok niewinności oznacza przede wszystkim radość i oddane!
 • Słonecznik to kwiat zwracający na siebie uwagę poprzez to, iż jest bardzo okazały. Sam w sobie staje się ozdobą każdego pomieszczenia. Symbolizuje lojalność, jak i chęć wyrażenia najszczerszych i najlepszych życzeń.
 • Pomarańczowe róże, dla wyjątkowej kobiety można powiedzieć. Ten kwiat jest symbolem nieustającej fascynacji drugą osobą a jego nietypowy kolor ucieszy oko na długo.

Wybór kwiatów na rocznice nie jest łatwy, ale dzięki kwiaciarni internetowej kwiatyonilne.com.pl będzie to ułatwione.

 • Anturium to dostojny kwiat – najczęściej spotykany jako zielony i czerwony. Warto go wybrać – oznacza bezgraniczne uznanie jakim darzy się partnerkę, a jego nietypowy kształt zawsze przykuwa uwagę.
 • Orchidea to elegancki i przepiękny kwiat, który jest kojarzony z drogimi i eleganckimi wnętrzami oraz luksusem. Orchidea symbolizuje bowiem piękno, a zaraz obok niego, miłość i zmysłowość – z całą pewnością będzie idealnym kwiatem na rocznicę.
 • Lilia Calla to obecnie bardzo często pojawiający się kwiat na ślubnych kobiercach – warto je przynosić jednak do domu znacznie częściej. Z pewnością sprawdzi się w roli kwiatów na rocznicę, ponieważ lilia calla jest znakiem piękna i czystości.

Mamy nadzieję że nasze porady choć trochę ułatwią wybór kwiatów dla waszych najważniejszych kobiet!
Kwiaty wysłane pocztą dla dziewczyny na urodziny, kwiaty dla narzeczonej bez okazji czy kwiaty dla żony wysłane z okazji rocznicy. To tylko początek naszych porad! Już niedługo na blogu naszej kwiaciarni internetowej kwiatyonline.com.pl pojawiać się będą kolejne!

Zapraszamy!

 

darmowa dostawa w Gdyni i Sopocie

przesyłka w godzinę

gwarancja ostrożnej przesyłki

powiadomienia sms

Kupon kwiatyonline.com.pl
Dołącz do naszego newslettera aby uzyskać 10% kupon rabatowy na zakupy w naszej Kwiaciarni!
  Zapisz się
  Zgadzam się z polityką prywatności