Las w słoiku – jak powinniśmy pielęgnować?

Las w słoiku – jak powinniśmy pielęgnować?

Nasze dobre wykonanie to jedna sprawa, ale jeżeli zależy Ci by cieszyć się lasem przez długi, długi czas, to trzeba zadbać o pielęgnację odpowiednią dla tego typu aranżacji. Mamy do wyboru dwie opcje Lasu: Nasz las w szkle ma kontakt z czynnikami zewnętrznymi lub jest on w zamkniętym słoju. Lasy otwarte należy podlewać częściej, a rośliny będą rosły wolniej. Kwiatyonline.com.pl tworzą też słoje zamknięte korkową pokrywką. W miarę upływu czasu w środku tworzy się samowystarczalny mikroklimat, który uchylając wieczko możemy regulować. Musimy pamiętać, że jeżeli słoik pozostaje otwarty, musisz obserwować rośliny oraz glebę. Regularnie powinniśmy sprawdzać ręką stan jego wilgotności zanurzając palce głębiej, między rośliny. Podlewamy ⅓ szklanki, kiedy czujemy, że podłoże jest suche. Wodę lejemy na ziemię i mech – nie wolno na rośliny. Zawsze podlewanie zastąpić możemy zraszaniem. Jest to najbezpieczniejsza forma nawodnienia ekosystemu. Na samym początku można zraszać rośliny poprzez kilka pryśnięć raz na tydzień. Gdy już będziemy znać zapotrzebowanie naszego ekosystemu na wodę, dostosowujemy częstotliwość nawadniania indywidualnie.

W kwiaciarni internetowej kwiatyonline tworzymy lasy w szkle, więc jeżeli chciał byś kupić jeden dla siebie, drugi dla mamy, a kolejny dla babci lub innego znanego Ci miłośnika naturalnych, innych niż wszystkie dekoracji to pamiętaj, że możemy ci zagwarantować stworzenie zielonego ekosystemu w cenach od 100 do 300 zł.
Kup Nasz słoik na www.kwiatyonline.com.pl a my w darmowej dostawie na terenie trójmiasta dostarczymy go pod wskazany adres.

darmowa dostawa w Gdyni i Sopocie

przesyłka w godzinę

gwarancja ostrożnej przesyłki

powiadomienia sms

Kupon kwiatyonline.com.pl
Dołącz do naszego newslettera aby uzyskać 10% kupon rabatowy na zakupy w naszej Kwiaciarni!
    Zapisz się
    Zgadzam się z polityką prywatności