Las zamknięty w szkle

Las zamknięty w szkle

Las zamknięty w szkle, fantastycznie wpisuje się najnowsze ekotrendy w aranżacji wnętrz. Pielęgnacja tego kawałka natury jest bardzo prosta.
W pierwszym artykule dowiecie się co to jest las i z czego się składa w kolejnym jak go pielęgnować.

Lasy w słoikach z dnia na dzień zyskują swoja popularność, a My dzięki naszej usłudze darmowa dostawa kwiatów w gdynia i trójmiasto możemy uszczęśliwić nie jedną osobę.

Nasze lasy w szkle, wyglądają pięknie i stanowią niecodzienną, naturalną formę dekoracji domu. Sama pielęgnacja tego ekosystemu jest bardzo prosta.
Nasza natura w szkle tworzona przez florystki z kwiaciarni gdynia opiera się przede wszystkim na starannie i specjalnie przygotowanym podłożu. Niestety to od niego zależy najwięcej. Niestarannie przygotowana baza może spowodować wystąpienie pleśni oraz przyczynić się do gnicia niektórych elementów. Nasze lasy tworzymy na kilkuwarstwowych podłożach. To daje nam pewność, że rośliny się przyjmą, i będą rosły piękne i zdrowe przez długi czas.

Kwiaciarnia internetowa Gdynia dobierając zieleń do szklanych kompozycji wybieramy tylko przystosowane do egzystowania w zamkniętym ekosystemie. Najczęściej są to paprocie, sukulenty czy bluszcze. Czasem dodamy fitonie, które mają barwne liście i przełamują kompozycję. Nasze lasy zdobimy grysem, mchem czy kamykami.
Lasy tworzone przez kwiaciarnie internetową kwiatyonline.com.pl są niepowtarzalne i jedyne w swoi rodzaju.

darmowa dostawa w Gdyni i Sopocie

przesyłka w godzinę

gwarancja ostrożnej przesyłki

powiadomienia sms

Kupon kwiatyonline.com.pl
Dołącz do naszego newslettera aby uzyskać 10% kupon rabatowy na zakupy w naszej Kwiaciarni!
    Zapisz się
    Zgadzam się z polityką prywatności