Specjalizujemy się w dostawie bukietów kwiatów

Specjalizujemy się w dostawie bukietów kwiatów

Nasza kwiaciarnia internetowa specjalizuje się w dostawie bukietów kwiatów. Wysłanie bukietu kwiatów z nami to idealny sposób na dostarczenie kwiatów pocztą na tak wspaniałą uroczystość jak ślub czy pierwsza komunia.

Z życzeniami miłości, rodności i wyrozumiałości możemy wysłać wspaniały bukiet róż. Z naszej oferty na tę okazję idealnie pasuje Bukiet Ślubny – który jest Ascetycznym połączeniem bieli, kremu i zieleni. Jest to idealny wybór na wyjątkowy dzień. Niech przyniesie szczęście i zawiera w sobie najpiękniejsze życzenia. Kompozycja składa się m.in. z róż , goździków, frezji, zielonego przybrania i białych kwiatów sezonowych. Aby przekazać jeszcze więcej przyjemności, dołącz bilecik.

Wysyłając kwiaty do Gdyni możemy również zdecydować się na Bukiet RÓŻOWE MARZENIE w różnych odcieniach różu przywołuje na myśl wszystkie najmilsze chwile. Połączenie z 50 szt różowych kwiatów sezonowych z przybraniem towarzystwie ozdobnych liści, zachwyci miłośniczki subtelnego piękna.

Nasza Kompozycja „ Wyznanie Miłości” to jak podarowanie bliskiej nam osobie swojego serca.

Niezwykle efektowny bukiet z czerwonych róż z mnóstwem czerwonych serduszek. Ten wyjątkowy bukiet sam wyrazi Twoje uczucie w spektakularny sposób. Ofiaruj ją najbliższej Ci osobie. A na każdą okazji możesz wysłać kwiaty pocztą do Trójmiasta.

darmowa dostawa w Gdyni i Sopocie

przesyłka w godzinę

gwarancja ostrożnej przesyłki

powiadomienia sms

Kupon kwiatyonline.com.pl
Dołącz do naszego newslettera aby uzyskać 10% kupon rabatowy na zakupy w naszej Kwiaciarni!
    Zapisz się
    Zgadzam się z polityką prywatności