Czasami trudno powiedzieć … przepraszam

Czasami trudno powiedzieć … przepraszam

Czasami trudno powiedzieć … przepraszam. Nasz bukiet zrobi to za Ciebie, wyślij świeży pogodny bukiet „Romance” a tym bukietem rozpromienisz każdy dzień! „Romance”  ten delikatny, romantyczny bukiet z przewagą kwiatów w kolorze pudrowego różu, zachwyci każdego. W skład wysyłanego przez nasz serwis kwiatyonline.com.pl bukietu wchodzą goździki, hiacynty, jaskry, eukaliptus lub podobne kwiaty sezonowe a w załączonym bileciku dołączyć można przeprosiny. Bukiet jest idealny, aby przekazać bliskim promyki radości by ten dzień był inny od wszystkich. Wysłany poprzez naszą kwiaciarnię internetową bukiet świeżych kwiatów dotrze do każdej osoby w trójmieście i okolicach.
A co powiecie na Bukiet ze słoneczników i irysów to czar letniego ogrodu w kolorowej oprawie. Zrób bliskim niespodziankę! Wyślij nietuzinkowy bukiet składający się ze słoneczniki i irysy w towarzystwie margaretek, nawłoci i kilku gatunków traw z kwiaciarni internetowej która nie tylko ozdobi dom, ale wniesie do niego letni nastrój.
Wyślij cudowny „Ogród miłości” pocztą. Te kwiaty opiszą Twoje uczucia we wszystkich kolorach miłości! Ta Magiczna kompozycja z 11 wspaniałych czerwonych róż z hiperikum. W tym pięknym białym koszu czerwone róże wyglądają przepięknie. Obdarowana osoba będzie oczarowana a jej nastrój poprawi się odrazu. Do ułożonej na okrągło aranżacji, możesz, dołączony jest bilecik. Pamiętaj że do Trójmiasta Trójmiasta  można wysłać nasze kwiaty pocztą.

darmowa dostawa w Gdyni i Sopocie

przesyłka w godzinę

gwarancja ostrożnej przesyłki

powiadomienia sms

Kupon kwiatyonline.com.pl
Dołącz do naszego newslettera aby uzyskać 10% kupon rabatowy na zakupy w naszej Kwiaciarni!
    Zapisz się
    Zgadzam się z polityką prywatności