W naszym życiu spotyka nas tak wiele okazji

W naszym życiu spotyka nas tak wiele okazji

W naszym życiu spotyka nas tak wiele okazji by pogratulować naszym bliskim. Narodziny dziecka, komunia, obrana pracy magisterskiej, awans i wiele wiele innych. Nie zawsze jednak możemy towarzyszyć naszym bliskim w tak ważnym dla nich dniu. Dzięki kwiaciarni internetowej kwiatyonline.com.pl możesz wysłać kwiaty do Trójmiasta z gratulacjami.

Kompozycja „Kosz „Sukcesów i Szczęścia” to idealny kosz, który zróbi nie zapomniane wrażenie! W koszu posadzone jest anturium doniczkowe a obok ułożona jest w gąbce florystycznej kompozycja z ciętych czerwonych anturium lub sezonowych kwiatów wraz z przybraniem.  W ten sposób przekazane życzenia pocztą kwiatową zrobią niezapomniane wrażenia.

Dla dzieci na przykład z okazji 1 czerwca kiedy  obchodzimy ich Święto możemy podarować „Chupa surprise dla chłopaka” lub „Chupa surprise dla dziewczynki”. Są to wesoły bukiety z zielonych liści, niebieskich lub różowych goździków, lizaków chupa chups i niespodzianek. Taka przesyłka odebrana z rana od kuriera przez nasze dzieci w Dzień Dziecka zapamiętana zostanie na długo. Dodatkowo z tej okazji możecie za pośrednictwem Naszej internetowej Kwiaciarni przesłać słodki upominek z misiem. Małe dzieci  to zawsze wielka radość. Nie byłyby jednak możliwe gdyby nie heroiczny wysiłek matki dziecka. Dlatego też warto docenić ją i sprawić jej radość. Doskonałym pomysłem na prezent są kwiaty. Piękny bukiet wywoła uśmiech na twarzy nie tylko młodej mamy i sprawi, że poczuje się doceniona przez bliskie jej osoby. Dlatego też zadbaliśmy o specjalną ofertę bukietów z okazji narodzin dziecka. 
,,Flowerbox z białymi kwiatami” to Piękna kompozycja z białych kwiatów sezonowych.Kwiaty bardzo długo będą cieszyć obdarowaną osobę ponieważ ułożone są w gąbce florystycznej umieszczonej w plastikowym pojemniku. Całość wsadzona do okrągłego białego pudełka. Luksusowy prezent dla wymagającej osoby. Do przesyłki możesz dołączyć gratis bilecik z życzeniami., wybierając ten box sprawisz radość tym najmniejszym w rodzinie z okazji ich Komunijnego święta.
Prześlij kwiatowe życzenia z okazji Komunii Świętej do Gdyni pocztą – a zrobisz niespodziankę bliskim.

darmowa dostawa w Gdyni i Sopocie

przesyłka w godzinę

gwarancja ostrożnej przesyłki

powiadomienia sms

Kupon kwiatyonline.com.pl
Dołącz do naszego newslettera aby uzyskać 10% kupon rabatowy na zakupy w naszej Kwiaciarni!
    Zapisz się
    Zgadzam się z polityką prywatności